פרוייקטים

פרויקטים ביפו

בשנים האחרונות יפו משנה את פניה , פרויקטים חדשים ביפו נבנים בקצב מסחרר ומכניסים לעיר הנמל העתיקה , רוחות מרעננות של שינוי. פרוייקטים חדשים ביפו ניתן למצוא בכל אזורי העיר, צפון יפו, אזור שוק הפשפשים, עג'מי ולאחרונה חלה מגמה לבניית פרויקטים חדשים ביפו, בשכונת צהלון המתפתחת.

בכל הפרויקטים ביפו תוכלו למצוא ייחודיות וקסם שידבר אליכם. כל פרויקט חדש ביפו מציע אווירה שונה וייחודית, קהילתיות ואיכות חיים.

הפרוייקטים החדשים ביפו מעוצבים אדריכלית בהתאם לרוח המודרנית השולטת יחד עם שימור הקו האדריכלי הייחודי של יפו, המתממשק עם הים, הנמל ורחובות האבן הקסומים.

משרדינו מוכר פרויקטים חדשים ביפו מזה 20 שנה, חלקם בשיווק הבלעדי שלנו.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הפרויקטים החדשים ביפו ולבחור את הפרויקט החדש, המדויק עבורכם.

פרויקטים חדשים ביפו בשכונת צהלון

בשכונת צהלון תוכלו למצוא מספר פרויקטים חדשים ביפו. שכונת צהלון היא שכונה משפחתית, שקטה וירוקה. עם זאת היא קרובה כמרחק הליכה לכל אזורי הבילוי, שוק הפשפשים וחוף הים. שכונת צהלון היא המקום האולטימטיבי לקנות בה דירה באחד מהפרויקטים החדשים ביפו מכייון שפוטנציאל ההשבחה של הדירות בפרוייקטים החדשים ביפו גבוה עד מאד. גם בעקבות התפתחות השכונה וגם בעקבות בניית הרכבת הקלה אשר תחבר תחבורתית את השכונה עם מרכז תל אביב.

"פרויקט "יפו בריבוע

הפרויקט החדש ביפו, "יפו בריבוע" , ממוקם ברחוב שמואל ירחינאי , הפרויקט הוא בעצם ארבעה מבנים בעלי 3-5 קומות ובאמצעם חצר משותפת נעימה. הפרויקט מאכלס 75 דירות בעלות 2-5 חדרים ומתאים לזוגות, משפחות ומשקיעים. היזמים של הפרויקט החדש ביפו יפו בריבוע, הם משכנות אורבניקה, מ.גדולים בע"מ ואלגד חברה נכונה. הפרויקט מעוצב ע"י האדריכל שמואל גרוברמן, בעיצוב צבעוני ושמח. בניית הפרויקט הסתיימה ביוני 2018 ומאז מאכלסים את הפרויקט החדש שביפו. בפרויקט היום ניתן למצוא דירות חדשות הישר מהקבלן, דירות יד שנייה ודירות להשכרה.

"פרויקט "יאנג

כמו הפרויקט יפו בריבוע , גם הפרויקט החדש ביפופרויקט "יאנג" ממוקם בצומת הרחובות שמואל ירחינאי וד"ר ארליך, בין גינות מטופחות וסביבה שקטה ונעימה. היזמים של פרויקט יאנג הם קבוצת חדיף האחראיים על פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובניהם פרויקטים ביפו. בפרויקט החדש ביפופרויקט יאנג תוכלו לבחור בין דופלקס גן, דירות 2 חדרים עד 5 חדרים וכמובן פנטהאוזים מפוארים עם מרפסות גג גדולות. בנוסף מי שיבחר לגור בפרויקטים החדשים ביפו ובניהם פרויקט יאנג, ייהנה מחניה, מחסנים גדולים ומרפסות שטופות שמש.

פרויקטים חדשים ביפו-שוק הפשפשים

בין הסמטאות הציוריות והכפריות של שכונת עג'מי ביפו תוכלו להבחין בפרויקטים חדשים ביפו , עם נוף לים, מעוצבים למשעי ובסה"כ עונים על החלום של מגורים ביפו. שכונת עג'מי בשנים האחרונות הכניסה לשכונה רוח חדשה של אמנים, יוצרים ואנשי רוח אשר הגיעו לגור בשכונה בפרויקטים החדשים ביפו ושינו את האווירה ששררה בשכונה עד אז. היום עג'מי היא אחת השכונות המבוקשות והיוקרתיות ביותר ביפו .

פרויקט שמעון הצדיק

בין סמטאותיו של השוק היווני, הנמצא במתחם שוק הפשפשים, תוכלו למצוא את הפרויקט החדש ביפו פרויקט שמעון הצדיק. הפרויקט החדש מעוצב ע"י האדריכל הנודע אילן פיבקו האחראי על פרויקטים רבים ויוקרתיים. לובי הכניסה של הפרוייקט החדש ביפו פרויקט שמעון הצדיק, מאובזר במערכות חדשניות ויוקרתיות , עיצוב הגינון בחלל המשותף/פטיו של המבנה תוכנן בקפידה והכל מעוצב לרווחת התושבים בפרויקט החדש ביפו. בפרויקט דירות 80 מטר 68 מטר ופנטהאוזים יוקרתיים. לכל הדירות מרפסות שמש מפנקות ופסילטיז של פרויקט יוקרתי.

פרויקטים חדשים ביפו-עג'מי

בין הסמטאות הציוריות והכפריות של שכונת עג'מי ביפו תוכלו להבחין בפרויקטים חדשים ביפו , עם נוף לים, מעוצבים למשעי ובסה"כ עונים על החלום של מגורים ביפו. שכונת עג'מי בשנים האחרונות הכניסה לשכונה רוח חדשה של אמנים, יוצרים ואנשי רוח אשר הגיעו לגור בשכונה בפרויקטים החדשים ביפו ושינו את האווירה ששררה בשכונה עד אז. היום עג'מי היא אחת השכונות המבוקשות והיוקרתיות ביותר ביפו .

"פרויקט "וילה רוז

לצד גינת טולוז הירוקה שוכן הפרויקט היוקרתי "וילה רוז". הפרויקטהינו פרויקט בוטיק, המשלב איכות בנייה גבוהה ואסתטיקה לא מתפשרת. הפרויקט החדש ביפו "וילה רוז" מכניס אליכם הביתה את הבריזה והמראה הממכר של הים. אדריכל הפרויקט הינו אילן פיבקו, כאשר המחשבה העיצובית של הפרויקט החדש ביפו היא לשלב את המראה המודרני בנוף ההיסטורי של יפו ולהבדיל את הפרויקט הזה משאר הפרויקטים ביפו.

הפרוייקט החד שביפו, פרוייקט וילה רוז מעניק פרטיות ושקט ובאותו הזמן משתלב בנוף הטבעי של יפו. הפרויקט החדש ביפו מאוכלס מפברואר 2019, בפרויקט דירות של שלושה חדרים עם גינה, דירות שלושה חדרים עם מרפסת ודירות ארבעה חדרים עם מרפסת. בפרויקט ניתן למצוא גם דירות להשכרה.

פרויקטים חדשים ביפו-יפו העתיקה

אין כמו לגור במקום שנותן תחושה של חופש, של טיול, של שלווה. אם תבחרו לגור באחד מהפרוייקטים החדשים ביפו, הממוקמים ביפו העתיקה, אתם תזכו לתחושה הזאת בכל יום מחדש. סמטאות האבן הצרות, השקט, ההיסטוריה, האדריכלות , כל אלה ועוד יתנו לכם את התחושה שאתם בחו"ל , זאת הייחודיות בלגור באחד מהפרוייקטים החדשים ביפו.

"פרויקט "בית המכס

בפתחה של יפו העתיקה מעל נמל יפו, בנקודה הגבוהה ביותר ביפו, נבנה אחד מהפרויקטים החדשים ביפו והיפים ביותר, פרויקט בית המכס. בניין מוזהב שלוקח את האדריכלות לאומנות. יזמי הפרויקט הם קבוצת אקרו ותוכנן ע"י האדריכל אילן פיבקו. בפרויקט בית המכס 55 דירות יוקרתיות המשקיפות אל הים הכחול. הדיירים בפרויקט נהנים מחדר כושר פרטי ולאונג' מפואר.

הפרויקטים ביפו , חדשים או ותיקים יותר, הם נקודת ציון משמעותית בהתפתחות של יפו. הפרויקטים החדשים ביפו עוזרים להתקדמות של יפו מבחינה קהילתית, חברתית ותרבותית ומעניקים לה נופח נוסף המעשיר את יפו אפילו עוד יותר מהעושר הקיים בה. נדל"ן יפו מתמחים בשיווק דירות בפרויקטים חדשים ביפו, יש לנו מגוון דירות ישירות מהקבלן או יש שניה למכירה או השכרה.

פרוייקטים

פרוייקט וילה רוז

פרויקט יוקרה של חברת D&A.  16 יחידות דיור ייחודיות, דירות גן מרווחות עם גינות ומיני פנטהאוסים עם מרפסות לנוף פתוח! הקרקע האחרונה בגבעת עליה, דקותיים
קרא עוד »
פרוייקטים

פרוייקט יאנג

דירות אחרונות בפרויקט יאנג פרוייקט של 61 דירות , הפרוייקט בשלב מתקדם בשכונת צהלון ! נותרו למכירה ! 8 דירות קרקע +חצר - אטרקטיבי  במיוחד
קרא עוד »

סגור לתגובות.